Jdi na obsah Jdi na menu
 


NĚCO O NÁS

BROOKLYN BEST OF TOP TAMIR *21.2.2010

Výstavní úspěchy: CAC, CWC,4x res.CAC,vítěz třídy, 2x Krajský vítěz, vždy výborný 

Zkoušky: ZOP, Canisterapie (aktivně)

Ataxie: Clear

Jsem naprostý pohodář. Klidný a tak trošku flegmouš...nic mě nerozhází. Miluju lidi, piškoty, tenisáky angela s ostatnímy pejsky si rozumím.

Taky strašně rád hrabu myšky  

No a  děsně rád jen tak lenošim.......

 

Náš Brooklyn vyniká svou klidnou, vyrovnanou a velmi přátelskou povahou.

Brooky s paničkou Verčou

10259750_10202843547881366_4345760755020588119_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CREATE FOR FUTURE TOP TAMIR *25.10.2011

Výstavní úspěchy: Národní vítěz, CAC, 2x res. CAC, Vítěz třídy mladých, vždy výborný

Zkoušky: Canisterapie (aktivně)

Ataxie: Clear

DKK B/B

DLK 0/0

 Já jsem tak trošku rošťák 

Všechno moc rád koušu a žužlám. Venku miluju házení čehokoliv. Mám  rád pejsky, lidi a všechna zvířátka, jsem prostě kamarád.

Cerrýsek je povahově tipický představitel svého plemene. Je temperamentní a velice přátelský.

Cerrýsek s paničkou Klárkou

dscn4601.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Čas od času mi lidé říkají: "halooo, je to JEN PES", nebo "je to hodně peněz JEN za PSA". Nechápou ujeté kilometry, strávený čas, výdaje vynaložené na "JEN PSA". Některé z mých nejpyšnějších okamžiků patřily "JEN PSŮM". Kolikrát byla moje jediná společnost "JEN PES", ale ani jednou jsem se necítil bezvýznamný. Některé z mých nejsmutnějších okamžiků přinesl "JEN PES" a v té době tmy a smutku, jemný... dotyk "JEN PSA" mě uklidnil a dal mi důvod zdolat tento den. Pokud si i ty myslíš, že je to "JEN PES", pak budeš pravděpodobně rozumět i frázím "JEN PŘÍTEL", "JEN VÝCHOD SLUNCE" nebo "JEN SLIB". "JEN PES" přináší do mého života skutečnou podstatu přátelství, důvěry a čisté nespoutané radosti. "JEN PES" přináší soucit a trpělivost, které mě dělají lepším člověkem. Proto kvůli "JEN PSŮM" budu spíše vstávat, dlouho se procházet a toužebně hledět do budoucnosti. Pro mě a lidi, jako jsem já, to není "JEN PES", ale ztělesnění nadějí a snů o budoucnosti, něžných vzpomínek na minulost, a čisté radosti okamžiku. "JEN PES" odhaluje to, co je dobré ve mně a odhání moje špatné myšlenky a starosti dne. Doufám, že jednoho dne lidé pochopí, že to není "JEN PES", ale to, co mi dává lidskost a nedovolí mi být "JEN ČLOVĚK". Tak když příště uslyšíš frázi "JEN PES", jen se usměj, protože oni prostě "JEN nechápou"..

 1383696_238745669611405_691290924_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář